Rüya Tabirleri / pazar rüyaları / Rüyada pazarda sarımsak görmek

Rüyada pazarda sarımsak görmek

Rüyada pazarda sarımsak görmek gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, çok pişmanlık duyacağına tabir olunur.

Rüyada pazarda sarımsak gördüyseniz

  • Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının, duygularınızı ifade edin.
  • Bazı konularda yetersiz kalan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada pazardan sarımsak alındığında fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments