Rüya Tabirleri / iltifat rüyaları / Rüyada patronun iltifat etmesi

Rüyada patronun iltifat etmesi

Rüyada patronun iltifat etmesi alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına rivayet eder.

Rüyada patronun iltifat etmesi gördüyseniz

  • Duygusal kararlar almanızı destekleyen karışıklıklar ya da tartışmalar söz konusu olabilir.
  • Kısa bir seyahat hoş anılar üretebilir.

Rüyada patrondan iltifat almak eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments