Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada parmakta altın alyans görmek

Rüyada parmakta altın alyans görmek

Rüyada parmakta altın alyans görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmakta altın alyans gördüyseniz

  • Hareketleriniz imajınızı etkileyebilir.
  • Ortaya koymak istediğiniz konularda biraz rahatlamalısınız.

Rüyada başkasının parmağında altın alyans görmek kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, hoş muhabbette olacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada parmağa altın alyans takmak yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments