Ana sayfa » Ruj rüyaları » Rüyada parlak ruj görmek

Rüyada parlak ruj görmek

Rüyada parlak ruj görmek uğursuzlukların kol gezeceğine, paraya ve mala kavuşacağına, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen birinin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada parlak ruj gördüyseniz

  • Parayla ilgili beklentileriniz boşa çıkabilir.
  • Aşk, iş, para, aileyle ilgili olumlu gelişmeler v.b herhangi bir konuda işler oldukça şanslı şekilde ilerleyebilir.

Rüyada pembe parlak ruj sürmek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, kudret ve destek olacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kırmızı parlak ruj sürmek gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, yeni alanlara yöneleceğine, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına yorulur.

Rüya alimlerine göre rüyada parlak ruj sürmek çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, harcama gücünün artacağına, düşmanını alt edeceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top