Rüya Tabirleri / ay rüyaları / Rüyada parlak ay görmek

Rüyada parlak ay görmek

Rüyada parlak ay görmek endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada parlak ay gördüyseniz

  • İş hayatınızdaki değişiklikler özel yaşamınızı da etkileyebilir.
  • Planlar beklenmedik şekilde değişebilir.

Rüyada gökyüzünde parlak ay görülmesi yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz parlak ay görüldüyse sıkıntılarını arkasında bırakacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarı parlak ay görülmesi üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada parlak ay ışığı görmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük parlak ay görüldüğünde kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments