Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada park eden araba görmek

Rüyada park eden araba görmek

Rüyada park eden araba görmek yüksek makamlara geleceğine, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, kendisine ev alacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada park eden araba gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişi sizi arayabilir.
  • Kariyerinizi, evinizi, diğer mal varlıklarınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda baskılar artıyor.

Rüyada park edilen arabayı aramak amaçlarına nail olacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine, kazancın günden güne daha da artacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments