Rüya Tabirleri / hırsız rüyaları / Rüyada para hırsızı görmek

Rüyada para hırsızı görmek

Rüyada para hırsızı görmek parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, eline geçen paraları tutamayacağına, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, kendisi ile baş başa kalacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine delalettir.

Rüyada para hırsızı gördüyseniz

  • Bir yandan herekete geçme arzusuyla yanıp tutuşurken, başarısızlığa uğrama korkusu sizi frenliyor.
  • Duygusal ilişkilerinizde gergin ortamlar olusabilir.

Rüyada para hırsızlığı yapıldıysa uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, yanlış kararlar vereceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments