Rüya Tabirleri / tavuk rüyaları / Rüyada paçalı tavuk görmek

Rüyada paçalı tavuk görmek

Rüyada paçalı tavuk görmek ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada paçalı tavuk gördüyseniz

  • Altından kalkamayacağınız şeylerin sözünü vermemelisiniz.
  • Ara sıra coşacak olan duygularınız sizi etkileyecek.

Rüyada beyaz paçalı tavuk görüldüğünde kırgınların ve küskünlerin barışacağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, işlerinin çok iyi gideceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments