Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada paçalarından kan görmek

Rüyada paçalarından kan görmek

Rüyada paçalarından kan görmek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada paçalarından kan gördüyseniz

  • Aşk hayatınızı hafife almayın.
  • Tehlikeli şekilde dengede duran bir durum, ilişki veya olayın istikararlı hale getirlmesi gerekiyor.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada paçaya kan bulaşması hevesinin kursağında kalacağına, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına delalettir.

Rüyada paçadan kan akması rüyayı gören için işinin başından ayrılmayacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments