Rüya Tabirleri / ders rüyaları / Rüyada özel ders vermek

Rüyada özel ders vermek

Rüyada özel ders vermek solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada özel ders vermek gördüyseniz

  • Hoşnut olmadığınız konular varsa veya bazı şeyler sizi tatmin etmiyorsa dile getirmelisiniz.
  • Yüklü miktarda bir paraya kavuşabilir ya da paraya bağlı önemli bir işinizi halledebilirsiniz.

Rüyada özel ders alınması yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada özel derse girmek hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments