Rüya Tabirleri / fotoğraf rüyaları / Rüyada oyuncuyla fotoğraf çekilmek

Rüyada oyuncuyla fotoğraf çekilmek

Rüyada oyuncuyla fotoğraf çekilmek yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, ticaretinin de bozulmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada oyuncuyla fotoğraf çekilmek gördüyseniz

  • Belli konular, anlaşmalar, öneriler veya teklifler yararınıza gelişmeye başlıyor.
  • İletişim ağınızı genişletmeniz eski bir tanıdığınzla biraraya gelme şansı yakalamanızı sağlayabilir.

Rüyada dizi oyuncusuyla fotoğraf çekilmek rüyayı gören için kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, hasta ise daha kötüye gideceğine, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına işaret etmektedir.

Rüyada ünlü oyuncuyla fotoğraf çekilmek büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, adım atarken çok zorlanacağına, uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments