Rüya Tabirleri / orta rüyaları / Rüyada orta parmak tırnağının kopması

Rüyada orta parmak tırnağının kopması

Rüyada orta parmak tırnağının kopması diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine delalettir.

Rüyada orta parmak tırnağının kopması gördüyseniz

  • İhmal ettiğiniz bazı konularda sizi sıkıştırabilirler.
  • Mücadeleden çekinmeyin sonuçta bir defa daha kazanan taraf siz olacaksınız.

Rüyada orta parmağın tırnağının çıkması rüya sahibi için yeniliğin kendisine iyi geleceğine, istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada orta parmak tırnak kırılması rüya sahibi kişi için zarar edilen işlerde kara geçileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına, tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, yokluk ve fakirlik göreceğine, yeni işlere girileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments