Rüya Tabirleri / ördek rüyaları / Rüyada ördek yumurta görmek

Rüyada ördek yumurta görmek

Rüyada ördek yumurta görmek şansının her zaman kendinden yana gideceğine, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına yorulur.

Rüyada ördek yumurta gördüyseniz

  • Gittiğiniz davetlerde abur cubur yiyerek aşırı gıda almaktan kaçının.
  • Ortaya çıkan durumun veya genel manzaranın size kendinizi iyi hissettirmesi gerekiyor.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ördek yumurtası kırmak dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada ördek yumurtası alındığında ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, durgun giden işlerin açılacağına, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine rivayet eder.

Rüyada ördek yumurtası toplamak rüyayı gören kişi için yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada ördek yumurtası yemek zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, kalabalık günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah ördek yumurtası görmek işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine yorumlanır.

Rüyada ördek yumurtası bulmak rüyayı gören kişi için uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz ördek yumurtası görmek yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments