Rüya Tabirleri / mezarlık rüyaları / Rüyada ölüyü mezarlıkta görmek

Rüyada ölüyü mezarlıkta görmek

Rüyada ölüyü mezarlıkta görmek ün ve itibar sahibi olacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ölüyü mezarlıkta gördüyseniz

  • Karşı cins ilişkilerinizin duygusaldan çok fiziksel ağırlıklı olmaları mümkündür.
  • Yardım istemekten çekinmeyin.

Rüyada ölüyle mezarlığa gitmek dargınların ve kırgınların barışacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, nitelik ve farklılık geleceğine, hayata karşı cesaretleneceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
roya

Rüyada gordümki benim yüzümde böyle bilinmeyen yazilar ve çizgiler var. Bende aynada kendime bakdim kendi kendime söyledimki benim yüzüm neden böyle olmus diye. Sonra benden hoslanan birir var sizde beni af edin geldi beni öpdü ve yüzümdeki bütün yazilar gitdi. Lütfen ne demek oldugunu söyleyin.

roya

teşekkurler