Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölüyü kel görmek

Rüyada ölüyü kel görmek

Rüyada ölüyü kel görmek iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına tabir olunur.

Rüyada ölüyü kel gördüyseniz

  • İmajınızı yenilemeniz gerekiyor.
  • Farkında olmadığınız bir fiziksel veya psikolojik sorunu olabilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada ölünün kel olması aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, işlerdeki karın artacağına, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, hem moral hem de çareler bulacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments