Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölüyü dargın görmek

Rüyada ölüyü dargın görmek

Rüyada ölüyü dargın görmek rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölüyü dargın gördüyseniz

  • Beyaz dediğinizde siyah anlayan, siyah dediğinizde beyaz diyen kişiler veya hiçbiri değilse, tamamen karışıklıklara bağlı yanlış anlaşılmalar sabrınızı sınamanızı sağlayabilir.
  • Beklenmedik ya da alışılmadık maddi ya da duygusal kazançlar söz konusu olabilir.

Rüyada ölünün dargın olması dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, bolluğun ve verimin de artacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments