Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölüye selam yollamak

Rüyada ölüye selam yollamak

Rüyada ölüye selam yollamak fikirlerinin amacına ulaşacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına inanılır.

Rüyada ölüye selam yollamak gördüyseniz

  • Tartışmalardan kaçınmak zor olabilir.
  • Gereken konuşmaları yapmaktan çekinmemenz gerekiyor.

Rüyada ölüye selam göndermek kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına işarettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada ölünün selam getirmesi parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, arzularının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada ölüden selam gelmesi kalp kırıklığına neden olacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, evindeki huzurun bozulacağına, şansın yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüye selam vermek rüya sahibi için zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada mezarlıkta ölülere selam vermek sırrın kimselere söylenmeyeceğine, daha sık bir araya geleceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine, iş hayatında zarar edileceğine alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada ölüye selam söylemek dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, hayattan yana keyif bulacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüden selam alındığında sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada yeni ölüden selam alındıysa büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine, kazançlı adımlar atılacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada mezardaki ölüye selam vermek rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments