Rüya Tabirleri / mektup rüyaları / Rüyada ölüye mektup yazmak

Rüyada ölüye mektup yazmak

Rüyada ölüye mektup yazmak bundan da son derece mutlu olacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, harcama gücünün artacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye mektup yazmak gördüyseniz

  • İşlerinizi kendiniz, sonuna kadar takip etmelisiniz.
  • Rahatlıkla başa çıkmanız mümkün olan şeyler size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler.

Rüyada ölüden mektup gelmesi rüya sahibi kişi için aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölünün mektup okuması büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, kişinin her işi severek yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün mektup bırakması elinin de bolluk göreceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölünün mektup göndermesi çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına alamet eder.

Rüyada ölüden mektup alınması deyim yerindeyse paranın pul olacağına, şansının her zaman kendinden yana gideceğine, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün mektup vermesi rüyayı gören için kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine, hafif ve iyi hissedeceğine, anne baba duaları alınacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments