Rüya Tabirleri / bez rüyaları / Rüyada ölüye bez vermek

Rüyada ölüye bez vermek

Rüyada ölüye bez vermek yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölüye bez vermek gördüyseniz

  • Profesyonel yaşamınızı ilgilendiren yeni bir teklif söz konusu olabilir.
  • Aşk hayatınız veya çocuklarınız kariyerinizde yaşanabilecek olası sıkıntılarda size destek olacak.

Rüyada ölüden bez alındığında geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments