Rüya Tabirleri / havlu rüyaları / Rüyada ölüye beyaz havlu vermek

Rüyada ölüye beyaz havlu vermek

Rüyada ölüye beyaz havlu vermek çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, halinin iyi olduğuna, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölüye beyaz havlu vermek gördüyseniz

  • Gereken şekilde atağa geçerseniz dar boğazları kolayca geçebilirsiniz.
  • Size inanan veya sizden ince ya da özverili davranışlar bekleyen kişiler sizi yanlış anlayabilirler.

Rüyada ölüden beyaz havlu alınması işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments