Rüya Tabirleri / kalem rüyaları / Rüyada ölünün sana kalem vermesi

Rüyada ölünün sana kalem vermesi

Rüyada ölünün sana kalem vermesi sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, makamının tehlikeye gireceğine, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine işaret eder.

Rüyada ölünün sana kalem vermesi gördüyseniz

  • Evde bazı değişiklikler yapılabilir.
  • Bir dostunuzun istediklerini kabul ederseniz bazı zorluklarada katlanmak zorunda da kalabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin sana kalem vermesi rüya sahibi kişi için kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, hoş muhabbette olacağına, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, itibarını geri kazanacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments