Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölünün pirinç pilavı yemesi

Rüyada ölünün pirinç pilavı yemesi

Rüyada ölünün pirinç pilavı yemesi kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, kaybedilen malları tekrar kazanacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün pirinç pilavı yemesi gördüyseniz

  • Kayıtsız kalmak anlamına gelse bile, pozitif görünmeye çalışın.
  • Parasal konulara yönelik daha farklı beklentiler içine girmeniz mümkün.

Rüyada ölünün pirinç pilavı istemesi rüyayı gören kişi için hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, her zaman neşeli olacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına alamettir.

Rüyada ölüye pirinç pilavı vermek rüyayı gören kişi için evlatların hayırsız çıkacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, büyük paralar kazanacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments