Rüya Tabirleri / öğüt rüyaları / Rüyada ölünün öğüt vermesi

Rüyada ölünün öğüt vermesi

Rüyada ölünün öğüt vermesi çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine işarettir.

Rüyada ölünün öğüt vermesi gördüyseniz

  • Aşk hayatınız size çok şey vaat ediyor.
  • Tartışmalardan kaçınmalısınız.

Rüyada ölüden öğüt alınması kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, kalifiye elemanlar arasına gireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments