Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölünün krem vermesi

Rüyada ölünün krem vermesi

Rüyada ölünün krem vermesi kendisini çok yıpratacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, hayırlı haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün krem vermesi gördüyseniz

  • Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler geleceğinizi olumlu etkileyebilir.
  • Sürekli kendini tekrar eden veya belli bir seyir izleyen davranış kalıpları olan kişiler ya da konular sizi fazlasıyla şaşırtabilirler.

Rüyada ölüye krem sürmek rüyayı gören için huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada ölünün krem istemesi hayatının adeta cennete döneceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, her konuda şansın yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments