Rüya Tabirleri / gömlek rüyaları / Rüyada ölünün gömleğini yıkamak

Rüyada ölünün gömleğini yıkamak

Rüyada ölünün gömleğini yıkamak hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, doğru kararların alınacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün gömleğini yıkamak gördüyseniz

  • Öfkeli çıkışlar aksi tepkilere neden olabilir.
  • Tepki veya cevaplarını dikkatli oluşturmanız gerekiyor.

Rüyada ölüye gömlek dikmek rüya sahibi kişi için maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına alamettir.

Rüyada ölünün gömlek istemesi iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine delalettir.

Rüyada ölüye gömlek almak en çetin zorlukların aşılacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine delalettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ölüye gömlek vermek şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye gömlek giydirmek rüya sahibi için gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments