Rüya Tabirleri / gazete rüyaları / Rüyada ölünün gazete vermesi

Rüyada ölünün gazete vermesi

Rüyada ölünün gazete vermesi çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada ölünün gazete vermesi gördüyseniz

  • Diğerlerinin yaptıklarınızı sizin gözünüzle değerlendirebilmesini olası hale getirebilirsiniz.
  • İşyerinizde karşı cinsle ilgili konularda size çeşitli zorluklar çıkartabilirler.

Rüyada ölünün gazete istemesi rüya sahibi kişi için hayattan yana umudunun kırılacağına, içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduran rüya sahibinin çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün gazete okuması rüya sahibi için gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, nahoş sözler işiteceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
meltem

Rüyamda vefat eden Babannemi gördüm babam babannemden gazete istiyodu sonra evimizin balkonundan ses geliyordu bende gidip baktım babannem balkona bikaç tane gazete atıyodu sonra aşağıdan seslendi bize ben eve gelmiycem gitcem siz gazeteleri alın dedi Tam balkonda gazeteleri toplarken babannemin eve geldiğini gördüm hani eve gelmiycektin dedim oda bana vazgeçtim eve geldim dedi sonra annem babannem, ben balkonda sepete ip bağlamaya çalışıyoduk aşağıda gazeteler vardı onları toplamak içinmiş

Zerda

Rüyamda ölü olan komşu kızını gördüm bizim eve gazete gönderdiğini söyledi rüyanın yorumlar mısınız teşekkür ederim