Rüya Tabirleri / boğaz rüyaları / Rüyada ölünün boğazını sıkması

Rüyada ölünün boğazını sıkması

Rüyada ölünün boğazını sıkması bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına, mutluluk ve başarı getireceğine delalet eder.

Rüyada ölünün boğazını sıkması gördüyseniz

  • Ne kadar az girişimci veya müdahaleci olursanız o kadar rahat edersiniz.
  • Size hayat hakkında akıl vermeye çalışan kişiler olabilir veya sizin gidişatınızla ilgili yorumlar yapabilirler.

Rüyada ölünün boğazına sarılmak zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada ölünün boğazını kesmek mesleğindeki statüsünün de artacağına, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments