Rüya Tabirleri / anahtar rüyaları / Rüyada ölünün araba anahtarı vermesi

Rüyada ölünün araba anahtarı vermesi

Rüyada ölünün araba anahtarı vermesi bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, hiç istemediği işlere gireceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün araba anahtarı vermesi gördüyseniz

  • Size yapılan bir teklifi düşündükten sonra belki kararsızlığınız nedeni ile reddetmeniz olasıdır.
  • Bir sonraki adımınız suçluları ortaya çıkartarak, suçsuzların özgür kalmasına yardım edebilir.

Rüyada ölüden araba anahtarı alındıysa ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine ve yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, daha pozitif biri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hulya

Ruyada olmus annem arabamın anahtarlarını alıp bana vermiyordu