Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölü resmini görmek

Rüyada ölü resmini görmek

Rüyada ölü resmini görmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölü resmini gördüyseniz

  • Belli konularda hatalar veya eksiklikler oluşabilir.
  • Eski tanıdıklarla veya geçmişte tanıştığınız bir kişiyle tekrar bağlantı kurmanız bazı konuların rayına oturmasına yardım edebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ölünün resmini çekmek onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada ölünün resmine bakmak suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, yeni bir işe gireceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments