Rüya Tabirleri / komşu rüyaları / Rüyada ölü komşu görmek

Rüyada ölü komşu görmek

Rüyada ölü komşu görmek yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine yorumlanır.

Rüyada ölü komşu gördüyseniz

  • Yaratıcı plan ya da projeler farklı fırsatlar yakalamanızı sağlayabilir.
  • Söylediğiniz bazı şeylerle kendinizi taahüt altına sokmuş olabilirsiniz.

Rüyada ölü komşuyu diri görüldüğünde yanlış kişilere denk geleceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına delalettir.

Rüyada ölü komşuya sarılmak rüyayı gören için istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments