Rüya Tabirleri / çorap rüyaları / Rüyada ölü çorabı görmek

Rüyada ölü çorabı görmek

Rüyada ölü çorabı görmek birçok engelin aşılacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, iş hayatında saygı göreceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, yoğun stres altında kalacağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü çorabı gördüyseniz

  • Doğru izlenim bırakmak istiyorsanız doğru yöntemi kullanmanız gerekiyor.
  • Gerek iş ilişkilerinizde, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır.

Rüyada ölüye çorap alındıysa uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, mutluluğun kapıyı çalacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına, paraya ve mala kavuşacağına inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada ölünün çorap giymesi bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, yatırımlarının kar getireceğine yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ölünün çorabının yırtılması eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına yorumlanır.

Rüya yorumcularına göre rüyada ölünün çorap istemesi uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, çok başarılı olacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine işarettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada ölüye çorap vermek musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, geriye doğru gideceğine delalet eder.

Rüyada ölünün çorabını yıkamak rüya sahibi kişi için işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, yeni bir çevre edinileceğine yorumlanır.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölünün çorap örmesi hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, ele geçen kazancın artacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine işaret eder.

Rüyada ölünün çorabını çıkarmak eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Refiye

Rüyamda olen oğlumu gördüm eve gelmişti evin içi heryer renk renk çorap doluydu ama oğlum çorapları alıp evin içine attı