Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada ölü adamı canlı görmek

Rüyada ölü adamı canlı görmek

Rüyada ölü adamı canlı görmek huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada ölü adamı canlı gördüyseniz

  • Bilgi sahibi olan bir erkekle yakın ilişkiler içine girip, onunla birlikte çalışmanız olasıdır.
  • Paranızı fazlasıyla düşüncesiz harcamış olmak sizi üzüyor.Bazı hayalkırıklıklarını fazlasıyla büyütüyorsunuz.

Rüyada ölen adamı canlı görmek borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, yüceltileceği sözler duyacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments