Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada ölmüş babaya elma vermek

Rüyada ölmüş babaya elma vermek

Rüyada ölmüş babaya elma vermek kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, çoluk çocuğundan zarar göreceğine, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş babaya elma vermek gördüyseniz

  • İş veya özel yaşamınızdaki ilişkilerinize farklı şekilde yaklaşmalısınız.
  • İlerisi için ciddi birr ilişkiniz olabilir.

Rüyada ölen babadan elma alındıysa işlerinin yarıda kalacağına, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments