Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada ölmüş babamı arabada görmek

Rüyada ölmüş babamı arabada görmek

Rüyada ölmüş babamı arabada görmek hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, çok daha fazla mesai harcayacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babamı arabada gördüyseniz

  • Kısa bir seyahat veya ziyaret ilginç bilgiler edinmenizi sağlayabilir.
  • Sezgisel olarak bazı konuların gidişatı ya da genel seyri üzerine fikir sahibi olabilirsiniz.

Rüyada ölen babayla arabaya binmek rüyayı gören kişi için yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada ölmüş babayla araba kullanmak istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş babayla arabada gitmek sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ölmüş babayla arabayla gezmek evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ölen babanın araba alması bereket ve zenginlik bulacağına, çok pişmanlık duyacağına, maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine yorulur.

Rüya alimlerine göre rüyada ölen babanın araba sürmesi maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse

Rüyamda ölmüs babami birinin arabasinda giderken bana üzgün bakisi arkasindan cok agladim

Sümeyye Dursun.

Rüyamda ölmüş babamla beraber babamın yeşil arabasıyla yolda giderken köyün hocasını almak için geri dönüyoruz. Giddiğimiz yol çok virajlı ve uçsuz bucaksız uçurum. Virajı alamayıp aşağı uçuyoruz. Düştüğümüz yer mağara gibi hiç ışık almayan her yeri kapalı bir yer. Sonradan bir pencere görüp oradan dışarıya bağırmaya başlıyorum itfaiye çağırın bizi kurtardılar diye. Ama hiç bir yerimizde yaralanma yok. Çok etkisinde kaldım teşekkür ederim