Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada ölmüş annenin peşinden koşmak

Rüyada ölmüş annenin peşinden koşmak

Rüyada ölmüş annenin peşinden koşmak hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, işine dört elle sarılacağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, sağlığını geri kazanacağına, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş annenin peşinden koşmak gördüyseniz

  • Biraz yorucu da olsa sonunda zafer sizindir.
  • İsteyip istemediğinizden tam olarak emin olmasanız da ilginizi çeken bazı teklif, davet veya öneriler söz konusu olabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ölmüş annenin peşinden gitmek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurdan azal

Ölmüş annemle yağmur ve karanlıkta koşuyoruz annem öleli 5 yıl oldu ne anlama geliyor