Rüya Tabirleri / torun rüyaları / Rüyada ölen torununu görmek

Rüyada ölen torununu görmek

Rüyada ölen torununu görmek uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, daha çok önemli başarılara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada ölen torununu gördüyseniz

  • Uzun vadeli bazı plan ya da amaçlarınız için atağa geçebilir veya bir hamle yapabilirsiniz.
  • Kesin kararlar alıp anons etmekten sakınmalısınız.

Rüyada ölmüş torununu emzirmek rüya sahibi için büyük bir ikilemde kalacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments