Rüya Tabirleri / teyze rüyaları / Rüyada ölen teyze görmek

Rüyada ölen teyze görmek

Rüyada ölen teyze görmek kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölen teyze gördüyseniz

  • Endişeli olmak seçimlerinizden etkilenebilecek kişilerle ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir.
  • Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir veya yeni kişilerle tanışmanızı sağlayacak şeylerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada ölen teyzeyi gülerken görülmesi yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen teyzeye sarılmak rüyayı gören kişi için sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş teyzemi yıkamak işinde de büyük başarılara imza atacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ölmüş teyzemi öpmek sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, eğlenceli günlere kavuşacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, bunun şans olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş teyzenin dirildiğini görüldüğünde rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin ölmüş teyzesini görüldüyse büyük bir aşk yaşayacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, hayatının adeta cennete döneceğine, acılarını ve kederlerini içine atacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine işarettir.

Rüyada ölmüş teyzeyi ağlarken görüldüğünde atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın, paraya ve mala kavuşacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen teyzeye sarılıp ağlamak rüyayı gören için ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sehavet Akincioglu

Ruyamda olmus olan annem ve teyzemi gordum biri agliyordu ne oldu diye sordum deden oldu dedi bende aglamaya basladim

Hatice

Rüyamda ölmüs teyzem bana kendine dikkat et dedi ne anlama geliyor