Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada ölen kuş görmek

Rüyada ölen kuş görmek

Rüyada ölen kuş görmek zor durumda kalınacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, işlerinin yolunda gideceğine, bayram tadında bir ömür geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölen kuş gördüyseniz

  • Yeteneklerinizi gören önemli pozisyondaki kişiler sizi yakın takibe alabilirler.
  • Nicelik olarak değilse bile nitelik olarak güçlüsünüz.

Rüyada ölmüş kuşun canlandığını görüldüyse çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, sorunların gittikçe artacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüyada ölen kuşun canlanması rüya sahibi kişi için ticaretinin de bozulmayacağına, kazançsız işler peşinde olmaya, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına yorumlanır.

Rüyada ölen kuşun dirilmesi başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine alamettir.

Rüyada ölmüş kuş bulmak rüya sahibi kişi için uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ölen kuşu gömmek bunun rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ölen kuşu kurtarmak ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, maddi zararlara uğrayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, mutlu bir insan olunacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments