Rüya Tabirleri / kişi rüyaları / Rüyada ölen kişinin un vermesi

Rüyada ölen kişinin un vermesi

Rüyada ölen kişinin un vermesi iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölen kişinin un vermesi gördüyseniz

  • Bir ilişkiniz sizi engelliyor veya yavaşlatıyor olabilir.
  • Karşınızdaki kişileri alttan almanız veya politik davranmanız gerekebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ölen kişinin un istemesi kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına ve herkes tarafından takdir göreceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments