Rüya Tabirleri / kişi rüyaları / Rüyada ölen kişinin silahla vurması

Rüyada ölen kişinin silahla vurması

Rüyada ölen kişinin silahla vurması çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin silahla vurması gördüyseniz

  • Bazı konuları hafife alıyor ya da olaylara fazla iyimser bakıyor olabilirsiniz.
  • Basit şekilde araya mesafe koymak daha politik bir tavır olabilir.

Rüyada ölmüş kişiden silah almak endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, kötü ve zor günler yaşayacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin silah sıkması rüya sahibi için işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin silah vermesi rüyayı gören kişi için yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, her nimetin lezzetine varacağına, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, yeni başlangıçların yapılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölen kişinin silah atması kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments