Rüya Tabirleri / kişi rüyaları / Rüyada ölen kişinin nasihat vermesi

Rüyada ölen kişinin nasihat vermesi

Rüyada ölen kişinin nasihat vermesi çok büyük menfaatler kazanacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin nasihat vermesi gördüyseniz

  • Hayattan daha fazla zevk almanızı ya da hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayabilecek çok sayıda fikre sahip olabilirsiniz.
  • Değişmesi gereken şeylerin olduğu gibi kalmasında inat etmemekte fayda var.

Rüyada ölen kişinin nasihat etmesi rüya sahibi için içinden çıkılamaz bir hal alacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, yapılan her işte hayır duası alınacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments