Rüya Tabirleri / kişi rüyaları / Rüyada ölen kişinin meyve yemesi

Rüyada ölen kişinin meyve yemesi

Rüyada ölen kişinin meyve yemesi eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, hoş muhabbette olacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada ölen kişinin meyve yemesi gördüyseniz

  • İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda acil kararlar almanız veya ani tepkiler vermeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir.
  • Eleştiri veya şikayetlerden çıkaracağınız dersler olabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada ölen kişinin meyve getirmesi ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, birçok iş teklifi alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölen kişiye meyve vermek çalışılan firmanın atağa geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölen kişinin meyve toplaması neşesini hiç kaybetmeyeceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ölen kişinin meyve istemesi bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, kişisel kavgaların son bulacağına, çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölen kişiden meyve alındıysa endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, rızık eksikliği yaşayacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına işaret eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments