Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada ölen babayı denizde görmek

Rüyada ölen babayı denizde görmek

Rüyada ölen babayı denizde görmek yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına yorulur.

Rüyada ölen babayı denizde gördüyseniz

  • Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmek yerine sizi kamçılamasını sağlayın.
  • Siz bir erkekseniz maddi konularda, kadınsanız duygusal ilişkilerinizde şanslısınız.

Rüyada ölmüş babamla denize girmek rüya sahibi kişi için iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, ortaklıklar varsa da bozulacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hayriye

Ölmüşbabam mavi denize girip yüzmeye başlıyor,sonra bende denize giriyorum deniz çekiliyor dibinde kum çakıllar var babam mavi kısımda yüzmeye devam ediyor

Hayriye

Teşekkür ediyorum yorumunuz için

Suzy

Rüyamda ölmüş babamla denize girip yüzüyorduk ve kahkaha atıyorduk. Etrafımızda da bir sürü yunus balığı bizimle gülüp yüzüyordu