Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada ölen anneye altın vermek

Rüyada ölen anneye altın vermek

Rüyada ölen anneye altın vermek yaradanın bu şansı kendisine vereceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, fikirlerinin can bulacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada ölen anneye altın vermek gördüyseniz

  • Planlarınıza katılımda veya katkıda bulunabilecek kişileri düşünmeden önce ödenebilecek bedeli iyi hesaplamalısınız.
  • Memnun edilmesi zor kişileri etkilemek için çok fazla enerji harcamamalısınız.

Rüyada ölen anneden altın alınması çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ölmüş annenin altın takması her geçen gün sorunların artacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, art niyetli kişilere uyacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ölmüş annenin altın istemesi zarar ettiği işleri kara geçireceğine, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine tabir olunur.

Bir yorum

  1. Kazım çağlar

    Vefat eden annemi rüyamda gördüm, çok büyük, görkemli altın zincir kolye almışım ama teslim edemeden rüya sona erdi. Yorumlanmasını rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.