Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada okunup su görmek

Rüyada okunup su görmek

Rüyada okunup su görmek variyet sahibi olacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine işaret eder.

Rüyada okunup su gördüyseniz

  • Bazı kişilerin hayatınızdaki yerlerini veya onlar için yaptıklarınızı unuttuklarını düşünebilirsiniz.
  • Fikirlerinizin peşinden gitmelisiniz.

Rüyada yasin okunmuş su içmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, zor günlerden geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada okunmuş su dökmek büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada okunmuş su dağıtmak eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, başkalarının malına göz dikeceğine, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada okunmuş su içmek sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına delalet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada okunmuş su içirmek dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, istediği arabaya bineceğine, eline geçen paraları tutamayacağına delalettir.

Rüyada okunmuş su içtiğini görülmesi çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada ezan okunurken su içmek ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada okunmuş su alınması bunun kendisi için büyük şans olacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments