Rüya Tabirleri / okul rüyaları / Rüyada okulun tamir edildiğini görmek

Rüyada okulun tamir edildiğini görmek

Rüyada okulun tamir edildiğini görmek eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada okulun tamir edildiğini gördüyseniz

  • Aşk lişkilerinize fazla zaman ayıramayacaksınız.
  • Olayların büyümesini istemiyorsanız, konuyu açmamakta fayda var.

Rüya yorumcularına göre rüyada okul tamir etmek ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski okul tamir etmek can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına, üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , tatsız günlerin geride bırakılacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments