Rüyada okulda sigara içtiğini görmek

Rüyada okulda sigara içtiğini görmek elini eteğini her şeyden çekeceğine, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, ahiret inancına göre yaşanacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, işlerin yoluna sokulacağına tabir olunur.

Rüyada okulda sigara içtiğini gördüyseniz

  • Aşk hayatınız, romantik planlar veya sevgi temalı ilişkiler ön planda olabilir.
  • Sizinle aynı yönlü düşünen kişilerle çalışmanızda veya bir araya gelmenizde fayda var.

Rüyada okulda sigara içmek aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada okulda sigara içerken yakalanmak mutluluğunun da artacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada okulda sigara saklamak dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada okulda sigara yakalatmak güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, mevki makam sahibi olunacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, büyük bir maddi refaha kavuşacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments