Rüya Tabirleri / okul rüyaları / Rüyada okula ziyarete gitmek

Rüyada okula ziyarete gitmek

Rüyada okula ziyarete gitmek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine delalet eder.

Rüyada okula ziyarete gitmek gördüyseniz

  • Gerilimin yaratacağı ortamlar ilişkilerinizi etkileyebilir.
  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizin veya yaratıcılığınızın size daha fazla maddi getirileri olabilir.

Rüyada eski okulunu ziyaret etmek rüyayı gören için kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, maddi açıdan dibe vurulacağına işarettir.

Rüyada okulu ziyaret etmek rüya sahibi için üst bir mevkiye terfiye alınacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments