Rüya Tabirleri / belge rüyaları / Rüyada okul belgesi görmek

Rüyada okul belgesi görmek

Rüyada okul belgesi görmek bir konuda destek alacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada okul belgesi gördüyseniz

  • İleride yanılmadığınızı çok iyi anlayacaksınız.
  • Size maddi manevi bedel ödetebilecek potansiyele sahip ölçüsüz kişilerden uzak durun.

Rüyada okuldan belge alındığında sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, haneye nifak gireceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, hayırlı kapılar açılacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments