Rüya Tabirleri / çiş rüyaları / Rüyada oğlunu çiş yaparken görmek

Rüyada oğlunu çiş yaparken görmek

Rüyada oğlunu çiş yaparken görmek yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi sıkışıklık içinde kalacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada oğlunu çiş yaparken gördüyseniz

  • Diğerlerini kendiişlerinize katılımları için cesaretlendirebilirsiniz.
  • Sizi zayıf duruma düşürebilecek değişikliklere izin vermemelisiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada oğluna çiş yaptırmak uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, helal kazanca sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments